I-KWARTAŁ ODBUDOWY DZIESIĘCINNEJ WIEŻY

Od stycznia 2018 roku rozpoczęliśmy inicjatywę odbudowy DZIESIĘCINNEJ WIEŻY przy kościele św. Mikołaja w Żelichowie. Rozpoczynając akcję wierzyliśmy, że uda nam się osiągnąć zamierzony cel i nadal w to wierzymy. Jednak nasza wiara po pierwszym kwartale roku musiała ulec korekcie. Dołączyła do niej pewność, że to się uda, bez cienia wątpliwości.

To podsumowanie 1-ego kwartału jest wyrazem wdzięczności dla ludzi, którzy wykazali się ogromną odwagą zawierzenia swojego codziennego życia Bogu. Wiadomo, że budżet każdej rodziny jest napięty do granic możliwości i trudno czasami wyłuskać grosz na oszczędności czy dodatkowe wydatki. Jednak gdy pojawia się wielkie zaufanie do Boga, który jest Wszechmogącym i wie czego człowiek potrzebuje na co dzień, wtedy dzieją się wielkie rzeczy. O tych małych rzeczach, zrobionych przez wielkich ludzi mogących zrobić wspaniałą rzecz – odbudować DZIESIĘCINNĄ WIERZĘ.

Historia jednego z ofiarodawców (ze względu na skromność naszych ofiarodawców nie upubliczniamy ich imion i nazwisk ale zapewniamy, że są to realni ludzie, bo pieniądze na koncie są realne.)

– Proszę księdza, w tym miesiącu szału nie było, zarobiłem 1 300 zł. No nie za dużo, ale stwierdziłem, że zaufam Panu, on wie co robić. Wpłaciłem na wieże tyle ile trzeba. 10%, nawet troszeczkę dołożyłem (wpłynęło 150 zł). Co się okazało? W ciągu jeszcze miesiąca od wypłaty, wróciło do mnie kilkaset złotych z tytułu innych prac, które wykonałem, to ktoś coś oddał, bo kiedyś pożyczył. Bilans się wyrównał. 10% to 10%.

Było to dla mnie wielka radość usłyszeć taką historię. Bo Pan wie, czego ci potrzeba. Wystarczy tylko zaufać.

Bilans finansowy:

Do dnia dzisiejszego, tzn. 19 kwietnia 2018 roku na ODBUDOWĘ DZIESIĘCINNEJ WIEŻY odważni ludzie ufający Bogu wpłacili 4 830 zł. Za tę kwotę możemy już kupić ponad 5 m3 gotowego drewna na odbudowę z 47 m3 potrzebnych.

Z całego serca dziękuję i gratuluję odwagi dla wszystkich ofiarodawców.  Każdego dnia składam Bogu za Was podziękowania, bo dajecie mi pewność, że wiara w realizację odbudowy DZIESIĘCINNEJ WIEŻY z dnia na dzień staje się mocniejsza. Bo łatwiej jest, gdy dużo ludzi robił małe rzeczy, wtedy realizują się największe cele.

CHWAŁA I DZIĘKCZYNIENIE PANU ZA WAS!!!!

Chcesz przystąpić do wspólnego dzieła naciśnij: TYLKO DLA ODWAŻNYCH

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.