Jak jest u nas? – opinie pl

Piotr z rodziną

Miejsce w którym mieliśmy przyjemność spędzić weekend da się w pełni określić jednym słowem: „dom”. Wraz z mężem i córeczką byliśmy goszczeni przez wspaniałą rodzinę Potocznych, którzy zaprosili nas do pysznie zastawionego stołu. Przy tym stole mieliśmy okazję poznać Anię i księdza Pawła oraz ich dzieci: Juliannę, Eliasza i Mariannę, którzy byli dla nas tak mili, że od razu poczuliśmy się częścią tego miejsca.
Z Anią i księdzem Pawłem odbyliśmy wiele inspirujących rozmów o wierze i nie tylko! Nasi gospodarze byli bardzo swobodni i kontaktowi, dzięki czemu szybko mogliśmy poczuć się naturalnie. Uczestniczyliśmy też w pięknej Boskiej Liturgii.
Przestrzeń dla gości mieszcząca się na poddaszu, jest bardzo wygodna, przytulna i znowu na myśl słowo „dom”. Z okien rozciąga się piękny widok, gdyż zaraz obok plebanii płynie niezwykle urokliwa rzeka Tuga, jest także możliwość wypożyczenia kajaków na rodzinną wycieczkę.
To zdecydowanie miejsce dla małżeństw, rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy chcą spędzić czas z inspirującymi ludźmi, wyrwać się na chwilę z codziennej rutyny i pogrzać się w cieple tej pięknej rodziny. Zobaczyć jak wygląda „dom”!

Magdalena z rodziną

Jeżeli szukacie cichego i przyjaznego dla rodziny miejsca, to pobyt u Potocznych jest tym czego potrzebujecie.
Siedliszcze w Cyganku mogę polecić wam z czystym sumieniem, jako miejsce wypoczynku fizycznego i duchowego ;).
Piękne otoczenie przyrody daje możliwość wielu aktywnościom fizycznym ale pozwala też na rozłożenie koca i wylegiwaniu się po prostu na słońcu i cieszeniu bliskością wody.


Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy kultury i sztuki.


Gościnność Gospodarzy oraz ich elastyczne podejście sprawia, że chce się tam wracać po wielokroć. Polecam serdecznie, żal byłoby tam nie być kochani.

Komentowanie jest wyłączone.