NOWE ROZWIĄZANIA E-ZAKRYSTIA

Czas pandemii w 2020 roku, który nadal trwa spowodował ogromne ograniczenia kontaktu i spotkania, a co za tym idzie również załatwienie bieżących spraw w parafii zostało utrudnione. Z ogromną radością pragniemy Was poinformować, że z początkiem 2021 roku na naszej stronie parafialnej uruchomiliśmy kolejne rozwiązania techniczne aby ułatwić Wam dostęp do naszej Parafii. Pomimo pandemicznych ograniczeń parafia nadal funkcjonuje, nabożeństwa są odprawiane regularnie oraz wszelkie zaplanowane prace remontowe odbywają się zgodnie z harmonogramem prac.

Uruchomione automatyczne rozwiązania dotyczą kwestii, które bardzo często załatwiane były w zakrystii, czyli zapisanie intencji modlitewnych, złożenia dobrowolnej ofiary na remonty naszej zabytkowej świątyni.

W panelu głównego menu naszej strony pojawiła się zakładka E-ZAKRYSTIA, która została podziela na 3 działy

Każda z nich przekierowuje do poszczególnych stron, których umieszczone jest logo, które po kliknięciu przekieruje nas do właściwej strony, na której możemy zamówić intencje mszalną, złożyć darowiznę na rzecz remontu oraz zamówić wypominki w dniach wspominania zmarłych.

Zapraszamy do korzystania z udostępnionych opcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.