Święta bez Taty- świąteczna zbiórka dla dzieci z Ukrainy

Parafia Greckokatolicka p.w. św. Mikołaja w Żelichowie po raz kolejny włącza się do zbiórki Inicjatywy Bohaterom Majdanu. W naszej parafii do 22 grudnia 2017 roku będziemy zbierać

KASZKI DLA NIEMOWLĄT.

Chętnych wesprzeć akcję prosimy dostarczyć produkty do parafii pod adres

Żelichowo 31 albo prosimy o kontakt tel. wtedy odbierzemy osobiście +48 796 3418 352.

Więcej o akcji poniżej:

#SwiętaBezTaty to czwarta ogólnopolska zbiórka świąteczna dla dzieci, które ucierpiały na skutek wojny na Ukrainie.

Mija czwarty rok wojny na wschodzie Ukrainy. Kolejny rok, w którym wiele dzieci straciło ojców. Kolejny rok, w którym wiele rodzin nie będzie świętować Bożego Narodzenia w komplecie. Sytuacja wielu z tych rodzin (osobista i finansowa) jest bardzo trudna na co dzień, ale szczególnie doskwiera w czas świąteczny – czas radości i odpoczynku.

Indywidualne, imienne paczki podarunkowe zostaną dostarczone na Ukrainę na święta Bożego Narodzenia, które obchodzone są 7 stycznia. Do paczek ze słodyczami i zabawkami dołączone zostaną koperty ze wsparciem finansowym adekwatnym do potrzeb danej rodziny (te pieniądze pomogą rodzinie opłacić bieżące potrzeby takie jak opłata rachunków, zakup żywności i inne). W zeszłym roku dzięki pomocy setek osób udało się nam zebrać ponad 53 tys. złotych. Dzięki wam na Ukrainę pojechało ponad 2000 paczek.

JAK MOŻNA POMÓC?

1. WPŁACAJĄC PIENIĄDZE NA PORTALU: ZRZUTKA.PL
(https://zrzutka.pl/swieta-bez-taty)
2. PRZYNOSZĄC RZECZY Z LISTY PONIŻEJ DO UKRAIŃSKIEGO DOMU W WARSZAWIE
(ul. ZAMENHOFA 1 pokój nr 5)
3. ORGANIZUJĄC ZBIÓRKĘ W SWOJEJ SZKOLE, NA UCZELNI LUB MIEJSCU PRACY (nasza zbiórka jest zarejestrowana w MSWiA, zgłoś się do nas po szczegóły, jeśli chcesz zorganizować zbiórkę)
4. POSZERZAJĄC INFORMACJĘ O NASZEJ AKCJI, im więcej osób dowie się o zbiórce, tym większe szanse na jej powodzenie. Czasem nawet nie wyobrażasz sobie, jak wiele osób z Twojego otoczenia ma wielkie serce!

CO ZBIERAMY?

1. PIENIĄDZE-to one pozwalają w szybki sposób zaspokoić najważniejsze potrzeby rodzin, które znajdują się pod naszą opieka (zakup leków, odzieży, żywności etc)
2. PREZENTY: (poza wsparciem finansowym, każde dziecko otrzymuje imienny, indywidualny prezent.)
– SŁODYCZE
– BAKALIE, ORZECHY
– HERBATA, KAKAO, SOKI, PRZETWORY
– NOWE ZABAWKI
– KASZKI DLA NIEMOWLĄT
– DROBNE NOWE AKCESORIA ( CZAPKI, SKARPETKI, RĘKAWICZKI ITD.)

SPRAWDŹ NAS:

Wszystkie zbiórki rejestrowane i rozliczane są w MSWiA, wystarczy wejść na na www.zbiorki.gov.pl i wpisać „Bohaterom Majdanu”
Zdjęcia oraz sprawozdania z naszej działalności umieszczamy również w albumach na naszej facebookowej stronie Inicjatywa Bohaterom Majdanu Ініціатива Героям Майдану

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI :

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i chętnie przyjmujemy pomoc 😊
Napisz do nas:
@ bohaterom.majdanu@gmail.com
Lub priv na stronie FB Inicjatywa Bohaterom Majdanu Ініціатива Героям Майдану

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.