DZIESIĘCINNA WIEŻA – PROJEKT SIĘ ROZWIJA

Dzisiejszego dnia, po podsumowaniu akcji TYLKO DLA ODWAŻNYCH (https://www.cyganek.ndg.pl/tylko-dla-odwaznych/), która trwa od lutego. Po 6 miesiącach z wielką wdzięcznością, zachwytem i radością pragnę ogłosić, że przekroczyliśmy kwotę 10 000 zł na odbudowę wieży Kościoła p.w. Św. Mikołaja w Żelichowie. ???????

Gratulacje dla wszystkich osób, które biorą udział w akcji. Dziękuję z całego serca, za waszą odwagę. Dzięki Wam i ja staję się coraz odważniejszy w podejmowaniu działań dla osiągnięcia wyznaczonego celu. Wieża już stoi, tylko nie wszyscy ją jeszcze widzą, a Wy widzicie i za to Wam dziękuję. ?????

Wśród osób mamy stałych ofiarodawców, a także jednorazowych.

Dla większej przejrzystości utworzyliśmy pod konto, na którym gromadzimy środki pochodzące ze zbiórki na ten cel. (Zdjęcia w załączniku)

Zbiórka w liczbach:
Pieniądze
luty 2018: 0 zł
sierpień po 6 miesiącach: 10 000 zł.

Liczba osób instytucji:
Luty: 1
Lipiec: 8

Niespodzianki
Krótka historia: Poniedziałek spotkanie w sprawie omówienia tematów związanych z wieżą, kosztorysy, zmiany, ustalenia. W trakcie rozmowy pada cena kosztów 200 zł. W porządku, zastanowię się, na dzień dzisiejszy nie mam na ten cel, bo pieniądze zbieramy na materiał – drewno. Wtorek. godz. 15.30, dzwonek do drzwi. Witam księdza, chciałabym coś przekazać na kościół, nie wiem na wieże ksiądz to zapisze. Już od dawna się zbierałam, żeby przyjechać, ale zawsze było coś. Teraz też jest coś, ale zawsze coś będzie. I podjęłam decyzję, że 200 złotych wysupłam na wieżę.

I takich mam wspaniałych ofiarodawców. Dziękuję. CHWAŁA PANU ZA WAS. Każdego dnia w mojej modlitwie dziękuję za Was!!!

Jeśli chcesz, Ty także możesz przystąpić do naszej zbiórki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony parafialnej. Tam uzyskasz więcej informacji.

ks. Paweł Potoczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.