GRILLOWA WIEŻA

Dzięki wspaniałym i pełnym odwagi ludziom nasz pierwszy projekt TYLKO DLA ODWAŻNYCH ma swoich stałych uczestników, którzy każdego miesiąca wykazują się wielką odwagą i zaufaniem. Dziękuje im za to i serdecznie gratuluję.

Widzimy wielkie zainteresowanie naszymi pomysłami, których głównym celem jest odbudowa wieży przy XIV wiecznym kościele św. Mikołaja w Żelichowie. Z początkiem września 2018 stworzyliśmy nową możliwość dla osób, które chcą dołączyć do grona MECENASÓW KULTURY, ludzi odważnych z aspiracjami zrobienia czegoś ważnego w życiu.

GRILLOWA WIEŻA, tak nazwaliśmy nowy projekt umożliwiający dla ciebie wzięcie udziału w niesłychanie wspaniałym wyzwaniu, które wzbudza najciekawsze emocje i jednocześnie jest wyzwaniem dla nas, a dla Ciebie może przynieść wiele satysfakcji i radości. .

Jest to program kontaktu osobistego i rozmowy, gdyż uważamy, że tylko zbudowanie relacji daje gwarancję wybudowania wieży. Dlatego pierwszym krokiem wzięcia udziału w projekcie jest osobisty kontakt z nami.

Już teraz możesz przystąpić do projektu GRILLOWA WIEŻA wykonując prostą czynność wybierz nr +48 727 941 458 i wciśnij zieloną słuchawkę.

Do usłyszenia
ks. Paweł Potoczny

Zapraszam do odwiedzin naszej strony parafialnej na której informujemy o wszystkich przedsięwzięcia związanych z remontami w naszej przepięknej świątyni.
https://www.cyganek.ndg.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *