DAROWIZNA ON-LINE

Odpowiadając na potrzebę czasu, a jednocześnie na prośby wielu osób, które chciały wesprzeć naszą parafie darowizną finansową udało nam się dokonać ogromnego uproszczenia w tej materii.

Dzięki współpracy z portalem internetowym https://dlaparafii.zyjbardziej.pl/ uruchomiliśmy w dniu dzisiejszym E-DAROWIZNY czyli ofiary on-line dla parafii. Dzięki tej usłudze w bardzo prosty sposób, za pomocą telefonu komórkowego, BLIK, oraz e-płatności będzie można wesprzeć finansowo naszą parafię dowolną kwotą.

Jest to również ogromne uproszczenie, a jednocześnie daje możliwość dla każdego ofiarodawcy skorzystania z możliwości odliczenia od podatku darowizn składanych na cele kultu religijnego. Gdyż każda darowizna składana za pomocą e-płatności tytułowana jest DAROWIZNA NA RZECZ KULTU RELIGIJNEGO, co jest koniecznym warunkiem przy składaniu rocznego zeznania podatkowego. Każdy podatnik może odliczyć do 6% kwoty dochodu.

Jestem przekonany, że ta funkcja będzie ogromnym udogodnieniem i uproszczeniem dla ludzi dobrej woli, aby wesprzeć naszą wspólną nie tylko w utrzymaniu, ale również kosztownych remontach XIV wiecznego kościoła.

Jeżeli już dzisiaj chcesz wesprzeć naszą parafię, w panelu głównym wciśnij E-darowizna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *